Заняття школи передового педагогічного досвіду

Дата: 03.03.2020 15:25

03 березня 2020 року на базі Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду вчителя основ здоров’я Вигівської Алли Дмитрівни з теми «Використання єдиного інформаційно-освітнього середовища G Suite for Education на уроках».

Основна ідея заняття – ознайомити слухачів із навичками роботи з єдиним  інформаційним простором, сервісами Google, а саме Google-презентаціями та Google–малюнками.

Учасники школи переглянули можливості єдиного інформаційно-освітнього середовища G Suite for Education для спільної роботи, переконалися в ефективності запропонованих сервісів під час практичної роботи.