Відбулися заходи до Дня соборності України

Дата: 22.01.2020 15:24

22 січня 2020 року у Тхорівському НВК відбулися заходи до Дня соборності України.

Класоводи 1-4 класів провели для учнів початкової ланки виховну годину «День соборності України» з метою виховання у дітей почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей літературної спадщини та історії власного народу.

Класний керівник 7 класу Рудюк Л.А. провела для учнів 5-9 класів урок патріотизму «Одна єдина соборна Україна», де присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, про славетні імена українців - учасників тих далеких знаменних подій.

Учитель інформатики Гладун О.С. підготувала для школярів тематичні відеоматеріали із циклу «Історія української державності».

Керівник гуртка Тхорівського НВК «Декоративно-ужиткове мистецтво» Михайленко Т.В. провела для вихованців гуртка майстер-клас із виготовлення рослин-символів України у техніці витинанки.