Заняття школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Муренко С.Я. та вчителя-методиста Фартух Л.А.

Дата: 13.11.2017 15:23

13листопада 2017 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося заняття школи педагогічної майстерності  вчителя-методиста Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Муренко С.Я. та  вчителя-методиста Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. Фартух Л.А. з теми: «Реалізація компетентнісно-діяльнісного підходу у процесі вивчення зарубіжної літератури».

Для молодих вчителів досвідчені педагоги провели практичні заняття із зарубіжної літератури. Увазі слухачів було запропоновано використання методів критичного мислення та діяльнісного підходу.

Молоді педагоги ознайомились з умовами, що сприяють стимулюванню критичного мислення, створивши на уроці середовище, у якому учні вільно розмірковували, пропонували різноманітні ідеї та думки.