Тренінг для вчителів зарубіжної літератури

Дата: 17.04.2018 15:22

17 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти відбувся тренінг «Літературний телекомунікаційний проект як засіб формування ключових компетентностей  учнів» для вчителів зарубіжної літератури.

Гривачова Аліса Борисівна, вчитель-методист Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9», учасник проекту «Філологічний Олімп» та тренер з майстер-класів продемонструвала  ряд різноманітних вправ щодо формування ключових компетентностей  учнів.

Упродовж роботи  панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.