Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання педагогічної студії для керівних кадрів

07 листопада 2018 року на базі Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок» відбулося перше засідання педагогічної студії для керівних кадрів, яка працюватиме над проблемою «Формування інформаційно-освітнього середовища ЗЗСО системою сервісів GSuiteforEducation».

 

Корбут Л.А., завідувач РМК, познайомила учасників студії із завданнями, які треба буде розв’язати упродовж двох років роботи педагогічної студії.

Вигівська А.Д., директор Сквирського НВК, розповіла про власний досвід використання системи сервісівGSuiteforEducation в управлінні школою.

Вчитель української мови та літератури Рябоконь С.В. та вчитель англійської мови Решетар Ю.П. демонстрували використання додатків Googledoc, GoogleClassroom у спільній роботі з учнями на уроках, під час виконання домашніх завдань, в організації дистанційного навчання.

Про можливості GoogleEducation в реаліях української освіти інформував Максимович О.С., представник компанії «Світ технологій» - офіційного партнера реселлераGSuite та GoogleCloud в Україні.

Учасники педстудії мали можливість оглянути Chromedevices та познайомитися з їх можливостями для освітніх закладів.

Відкритий діалог з працівниками компанії «Світ технологій» допоміг визначити подальші шляхи співпраці у створенні сучасних сайтів, проведення семінарів-практикумів.

GoogleforEducation – це чудова нагода покращити українську освіту та розширити взаємодію між учителями, учнями та батьками.

Сквирський НВК цьому приклад.

 « повернутися до списку новин