Конференція вчителів природничих дисциплін

Дата: 03.01.2018 15:20

03 січня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшла науково-педагогічна конференція вчителів природничих дисциплін з теми «Формування наукового світогляду учнів з використанням між предметних зв’язків в природничих науках».

Методист РМК Химчук Т.О. розкрила важливість між предметних зв’язків природничих дисциплін як засобу формування наукового світогляду школярів, що сприяє реалізації мети природничої освіти, функція якої формування у школярів цілісності знань про природу.

Співдоповідачами на конференції були вчитель біології Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 Гайдучок О.О., вчитель хімії НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.» Момотенко І.В., вчитель географії Сквирського НВК Горбачук Л.О.