Відзначили День Незалежності України

Дата: 30.08.2018 15:19

24 серпня 2018 року у міському парку культури і відпочинку жителі Сквирщини відзначили День Незалежності України.

В організації свята активну участь взяли педагогічні колективи Сквирських закладів дошкільної освіти №1 «Світанок», №2 «Малятко», №6 «Ромашка», які організували ігрові та розважальні зони для дітей дошкільного віку.

Вихователі Сквирського ЗДО №1 «Світанок» Ринтюк С.В., Ільченко Л.В., Сквирського ЗДО №2 «Малятко» Паламарчук Т.Л., Волотівська С.В., інструктор з фізкультури Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Поліщук Н.В., діловод Сквирського ЗДО №6 «Ромащка» Архипенко М.І. цікаво та весело гралися з дітьми у рухливі ігри «Попади в ціль», «Хто спритніший», «Спіймай м’яч», «Козачата», «На коні», «Хто швидше передасть м’яч». Провели спортивні естафети між бажаючими дітьми.

Дякуємо педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти за подарований чудовий настрій маленьким жителям міста.