Дата: 08.01.2020 15:18

08 січня 2020 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти в актовій залі Сквирського центру творчості проходив майстер-клас Любові Котяй, методиста РМК, на тему «Виховання на цінностях в новій українській школі: як перейти від теорії до практики».

Засідання проходило у форматі методичного livejournal«Плануємо майбутнє разом», який складався із сторінок - питань, які педагоги опрацювали:

1. «Краще разом. Що таке педагогіка партнерства і навіщо вона в НУШ»;
  2. «Традиційні батьківські збори це не модно. Як школи шукають новий формат співпраці з  батьками»;
  3. «Школа очима батьків»;
  4. «Коли хочеться іти на батьківські збори: ідеї для шкіл»;
  5. «Варто знати: знаходимо спільну мову з батьками».

Для розвитку комунікацій вчителі застосовували метод «Акваріум» та інтерактивні вправи «Це мій клас», «Подорож», «Пінг-понг». Також взяли участь у фрагменті бібліоквесту «Суперсімейка або діти і батьки читають залюбки». Для розвитку творчих здібностей провели естафету-імпровізацію «Створимо казку разом».

Завершився методичний журнал рубрикою «Посміхнися» - «20 найдивніших прохань, з якими батьки зверталися до вчителів».

Під час акції «Привітай сусіда» педагоги привітали один одного з новорічно-різдвяними святами і ознайомилися із 15 прийомами, які варто спробувати вчителю у 2020 році.