Розпочав роботу шкільний мовний табір "Калинка" (“Guelder Rose”)

Дата: 28.05.2019 15:13

27 травня 2019 року на базі Сквирської школи І-ІІІ ст.  № 3 ім. П.Тисьменецького розпочав роботу шкільний мовний табір "Калинка" (“Guelder Rose”), яким керують педагог-організатор  Ткачук Р.П.  та соціальний педагог Фареник Ю.С.

У таборі відпочивають 100 учнів 1-5 класів. Керівництво табору та вихователі прагнуть, щоб життя в таборі було змістовним, цікавим, веселковим. З загонами   працюють учителі англійської мови Олена Анатоліївна Цимбалюк, Тетяна Павлівна Радіонова, Ірина Володимирівна  Марченко. Завзяті вихованці обрали девіз "Hot day, cool night, summertime, what a delight! ". Діти із задоволенням розучували римівки, чанти, співали пісні та грали в традиційні англійські ігри.