Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів

09 листопада 2018 року згідно з планом роботи районного методичного кабінету відділу Сквирської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів на тему «Використання кейс-технологій для формування життєвих компетентностей у сучасній виховній практиці».

Любов Котяй, методист РМК,розкрила присутнім суть поняття кейс методу, ознайомила з типами кейсів та методом «Шість капелюхів мислення».

У ході інтерактивної частини педагоги-організатори спільно розробили рекомендації для таких кейс-ситуацій:

  • Технологія підготовки та проведення виховних заходів у формі КВК;
  • Ігри із залом: якими їм бути?
  • Педагогічна майстерність педагога-організатора: нові цікаві форми роботи з учнями «Колективне відео», «Метод скрайбінг як метод візуалізації матеріалу», «Вчимося створювати театр тіней».

Учасникам заходу були запропоновані практичні кейси для використання у виховній роботі для формування життєвих компетентностей учасників освітнього процесу: «Флешмоб Добра», «Всесвітній День Гідності», «Готуємо свято в початковій школі: від А до Я».

Під час роботи педагоги переконалися, що кейс-технології сприяють розвитку винахідливості, вмінню вирішувати проблеми, розвивають здібності проводити аналіз і діагностику проблем, спілкуватися.« повернутися до списку новин