Правове виховання

Дата: 04.09.2019 15:09

04 вересня 2019 року у Сквирському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4- дитячий садок» відбулася зустріч учнів 9, 10 класів із начальником Сквирського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Поліщук Т.А., старшим державним виконавцем Сквирського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Грищенко Н.О. та начальником Сквирського Бюро правової допомоги Мельник Л.Б.

Під час якої учням дали поради як вберегти себе від кібербулінгу, як уникнути булінгуі закликали всіх присутніх не бути байдужими щодо проявів насильства у школі  та за її межами. Також діти переглянули відеоролики на тему правової поведінки учнів та отримали відповіді на запитання.

Старшокласники висловили подяку гостям за цікаву та змістовну зустріч.