Навчально-виховна бесіда

19 листопада 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями Сквирського дошкільного навчального закладу № 6 «Ромашка».

Рятувальники розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки .

Також працівники ДСНС разом з вихованцям дитячого садка  виготовили паперові моделі пожежних автомобілів. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області