Засідання колегії відділу освіти

Дата: 13.03.2019 15:00

13 березня 2019  року на базі Сквирського РЦДЮТ проведено засідання колегії відділу освіти та  нарада керівників закладів освіти

Відділ освіти Сквирської райдержадміністрації

Засідання колегії відділу освіти

13.03.2019                                                         Актова зала РЦДЮТ

Порядок денний

1. Про схвалення Програми розвитку системи освіти Сквирського району на 2019 -2021роки.

Доповідач – Заболотний О.В. начальник відділу освіти

2. Про затвердження плану заходів із проведення Року дитини в Сквирському районі.

Доповідач – Котяй Л.В. методист районного методичного кабінету

3. Про стан соціального захисту дітей учасників АТО (операції Об'єднаних сил) в закладах освіти.

Доповідач – Кривда Н.І. методист районного методичного кабінету

4. Про стан роботи психологічної служби щодо психологічного, соціально-педагогічного супроводу створення безпечного середовища в закладах загальної середньої освіти району.

Доповідач – Левчук С.С. методист районного методичного кабінету

5. Про завдання системи освіти Сквирського району з реалізації Концепції розвитку громадянської освіти в Україні та розвиток  громадянських  компетентностей здобувачів освіти.

Доповідач – Котяй Л.В. методист районного методичного кабінету

6. Про організацію роботи з профілактики та попередження правопорушень, кібербулінгу серед неповнолітніх та підліткового секстингу в закладах освіти  Сквирського району.

Доповідач – Мазур Л.М. головний спеціаліст відділу освіти

Нарада керівників закладів освіти

13.03.2019 року                                                          м.Сквира

Порядок денний:

1. Про проведення Року дитини в Сквирському районі.

Котяй Л.В., методист районного методичного кабінету

1. Про результати участі учнів у ІІ (районному) етапі всеукраїнських учнівських олімпіад,  І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Підборочинський М.Б., методист районного методичного кабінету

1. Про результати моніторингу  ведення шкільної документації з питань охорони праці в навчальних закладах.

Решетар А.П., інженер з охорони праці

1. Про порядок ведення діловодства  в закладах загальної середньої освіти та затвердження номенклатури справ у навчальних закладах.

Барильченко О.В., головний спеціаліст відділу освіти

1. Про результати перевірки стану організації харчування в дошкільних,  закладах загальної середньої освіти, Сквирському дитячому будинку «Надія».

Кривда Н.І.,  методист районного методичного кабінету

1. Про результати перевірки виконання навчальними закладами вимог Закону України «Про освіту» щодо розміщення інформації на сайтах закладів освіти.

Барильченко О.В., головний спеціаліст відділу освіти

1. Про вибір підручників для 2,6,11 класів.

Кислюченко О.О,  методист районного методичного кабінету

1. Про план роботи на весняні канікули та проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності для учасників навчально-виховного процесу.

Корбут Л.А., завідувач районним методичним кабінетом,

Ткаченко С.Г., методист районного методичного кабінету

1. Про проведення ЗНО у 2019 році.

Максимець Т.Г., методист районного методичного кабінету

1.  Про фінансування закладів освіти в 2019 році на заробітну плату, поточні ремонти та закупівлю обладнання.

Заболотний О.В., начальник відділу освіти

1. Про організацію роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти.

Решетар А.П., інженер з охорони праці