Дата: 22.01.2020 14:59

22 січня 2020 року у Великополовецькому НВК було проведено ряд заходів до Дня Соборності України:

1. Учні 4 класу взяли участь в акції «Захід і Схід – разом» (класний керівник Гринь О.І.)
  2. П’ятикласники  зі своїм класним керівником Рудійко Н.В. організували флешмоб «Україна – наша країна» і залучили до нього учнів 3 класу.
  3. Учні 6 класу взяли участь у інтерактивному занятті «Ми - не різні, ми – єдині» та оформили фотозону виставковим матеріалом (класний керівник Долінська О.М.)
  4. Учні 10 класу висловили своє бачення Соборності України «Україна – єдина. Україна – це ми» (Хіврич С.М.)
  5. Учнівським самоврядуванням закладу було оновлено стенд «Минуле пам’ятаємо» тематичним матеріалом (Хіврич С.М.)
  6. Бібліотекарем закладу Юрченко Л.В. було оформлено виставку «Соборна пам'ять України», присвячену історії Соборності України та Свободи України.