Сектор освіти Сквирської РДА

До Дня українського козацтва

До Дня українського козацтва  та Дня захисника  України  заступник директора з НВР Грищенко Г.І.організувала екскурсію  для учнів 4-9 класів та педагогічного колективу Малолисовецького НВК в с. Паволоч Попільнянського району Житомирської області,яке має  славу козацького містечка.

На території села  екскурсанти відвідали музей «Народної історії села Паволоч», Експозиції музею вразили відвідувачів   представленими  експонатами.Діти  мали змогу поглибити свої знання з історії села Паволоч ,яка тісно пов'язана із українським козацтвом , його звичаями та обрядами, що мають глибокі  корені козацької державності. Цікаві розповіді директора музею Івана Андрійовича не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих.

         Також учні та вчителі зустрілись із генерал-полковником Поліського козацького полку  Пасічником Володимиром Григоровичем, жителем села Паволоч, який провів екскурсію територією населеного пункту.Ми відвідали пам'ятник Богдану Хмельницькому та  могилу Івана Поповича (Шрама)– козацького полковника,якого  вороги стратили  прямісінько в центрі села.

Завершилася   екскурсія у стінахмісцевої школи. На знак вдячності ми подарували  директору Семенюк І.Є. «Жар-птицю», яку виготовили учні нашого НВК  під керівництвом учителя Володимирчук Л.В.

Адміністрація,педагогічний колектив та учні НВК висловлюють щиру подяку депутату Київської обласної ради Скрипі В.І. за  безкоштовно наданий автобус.« повернутися до списку новин