День космонавтики.

Дата: 12.04.2019 14:57

12 квітня 2019 р. учні Великополовецького НВК відзначили День космонавтики.

Усі заходи, присвячені цьому святу, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики.

Лінійка «Дорога в космос», перегляд тематичних відео, поновлення стенду " Минуле пам'ятаємо", дали змогу ознайомити учнів з історією першого польоту людини в космос та постаттю першого українського космонавта Л. Каденюка. Також було проведено цікаву вікторину для учнів середньої школи, де вони продемонстрували свої знання про космос та дізнались багато цікавих фактів.

Учні 5 класу підготували виставку малюнків «Космічні фантазії». Скільки фантазії, уміння вклали діти в ці роботи . Дивлячись на захоплені й радісні обличчя дітей, віриш, що майбутнє космонавтики — у надійних руках.