Заняття школи передового педагогічного досвіду

29 січня 2020 року на базі Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду вчителя української мови і літератури Удод Жанни Юріївни з теми «Використання сервісів Google на уроках української мови і літератури» для вчителів української мови і літератури.

Основна ідея заняття – ознайомити слухачів із навичками роботи з інформаційним простором, мережі Інтернет, сервісами Google.

Учасники школи переглянули веб-квест драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки, переконалися в ефективності запропонованих сервісів під час практичної роботи.

По завершенню школи   педагоги висловили щиру подяку за належну якість проведення заняття.