Проєкт «Українські вишиванки наче райдужні світанки»

Дата: 20.05.2020 14:56

До Міжнародного дня вишиванки лідери учнівського самоврядуванняСквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива» взяли участь у проєкті «Українські вишиванки наче райдужні світанки».

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в інститут, школу, чи садочок. У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка - це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців. Разом з тим йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

#ДеньВишиванки

#ВсеБудеДобре