Семінар – тренінг для вчителів інклюзивних класів

19 жовтня 2017 року на базі Сквирського НВК відбувся семінар – тренінг для вчителів інклюзивних класів, асистентів вчителів інклюзивних класів, корекційних педагогів, практичних психологів на тему « Аналітичний супровід інклюзивного навчання».

Тема  обговорення:  інклюзивна освіта - ключова компетентність нової української школи.

Тренінгове заняття проводили : Кривда Наталія Іванівна – методист із соціального захисту відділу освіти Сквирської РДА, Марцинківська Ірина Анатоліївна – вчитель - логопед Сквирського ДНЗ №2 , консультант – логопед Сквирської районної ПМПК, Маркова Анна Віталіївна – завідувач Сквирської районної ПМПК.

Тренери семінару ознайомили присутніх з основними методами та прийомами роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби, розібрали труднощі, які виникають під час співпраці вчителя та вузьких спеціалістів, ознайомилися з нормативно-правовою базою.

По завершенню тренінгу учасники отримали методичні рекомендації щодо подальшої роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби.