Сектор освіти Сквирської РДА

Заключне засідання майстер-класу учителів початкових класів

19 квітня 2018 року на базі Сквирського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося  заключне засідання майстер-класу учителів початкових класів Черкасенко Н.Г. та Багінської Ю.П.«Формування інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережних компетентностей молодших школярів за проектом «Розумники» (SmartKids)».

У заході взяли участь:

 Ткаченко Аліна Олександрівна,  методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Корбут Людмила Анатоліївна  - завідувач  районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА;

 Та 38 учителів, методистів та керівників методичних об’єднань учителів початкових класів Київської області.

Практичну частину майстер-класу було проведено у формі імітаційної гри. Досвідом роботи поділилася Багінська Юлія Павлівна, учитель початкових класів Лишнянського НВО, з теми «SmartKids: розкладаємо все по поличкам». Вона детально розповіла про можливості використання електронних педагогічних ігор на кожному з етапів уроку. Учасники майстер-класу презентували виконання домашнього  завдання (створення  уроків з використанням  електронних ігрових ресурсів).

Усім учасникам майстер-класу за плідну творчу працю вручили  сертифікати.

 На завершення педагоги відвідали село Буки, яке широко відоме поціновувачам подорожей, як місце з напрочуд гарним храмовим комплексом та ландшафтним парком.

Мальовниче розташування на річці Роставиця, незвичайні пам’ятники, гарні замки надають Букам унікальності. Відвідувачі були у захопленні  від чудової природи парку,  змістовної розповіді екскурсовода  Інни Миколаївни Когут.

Керівники та учасники висловлюють щиру подяку Осадчому І.Г., Стадніченко Г.М. за організацію та сприяння в проведенні авторського майстер-класу, а також  Ткаченко А.О -методист відділу початкової освіти  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти за методичну допомогу та змістову наповненість занять.« повернутися до списку новин