Відбувся семінар-практикум

Дата: 29.11.2019 14:49

29 листопада 2019 року на базі Сквирського РМК відбувся семінар-практикум на тему «Використання сюжетно-рольової гри для формування мовлення у дітей».

Учасниками семінару були 11 вчителів – логопедів дошкільних груп та шкільних логопедичних пунктів.

У ході заходу було переглянуто презентацію на тему: «Сюжетно-рольова гра як оптимальна провідна діяльність дошкільника», підготовлену методистом РМК Кривдою Н.І.

Учасники семінару мали змогу переглянути логопедичне заняття з елементами сюжетно-рольової гри «Морська пригода». Відео – урок підготувала учитель-логопед Сквирського НВО № 5 Борисенко І.О.

Застосувавши вправу «Катастрофа у Тихому океані», присутні розбились на групи та отримали завдання скласти сюжетно - рольову гру на теми: «Школа – наш дім» та «Прогулянка рідним містом».

Метод «Світового кафе» дозволив обговорити дане питання та виробити методичні рекомендації вчителю – логопеду з проведення сюжетно – рольової гри.