Відкриття літнього пришкільного англомовного табору “Rainbow”.

29 травня 2018 року в Сквирському ліцеї весело та дружно пройшло відкриття літнього пришкільного англомовного табору “Rainbow”.

Лінійка розпочалася з привітань від учнів-волонтерів Середи Богдана, Невінчаної Еліни, Винник Юлії, Дейнеки Ольги, Кислюченко Аліни та Чувак Вікторії. Відбулося представлення загонів: “The Happiest” та “Lions”.

Усі разом виконали англійські пісні та продекламували вірші про літо і табір. Родзинкою свята став флеш-моб, який підготували невтомні учні-волонтери.

Темою сьогоднішнього дня була “Дружба”, а спільне виготовлення проектів та злагоджена робота зі складання девізів виявилися підтвердженням товариських стосунків. Діти завзято грали в активні ігри та танцювали у колі. Приємним сюрпризом-нагородою за працю й винахідливість стали морозиво