Спритні, вправні дошкільнята ЗДО №5 «Калинка» – справжні юні козачата

Дата: 12.10.2018 14:40

12.10.2018 року з нагоди цих свят в дошкільному закладі з дітьми різновікової групи вихователь Денисюк А.В. провела спортивну розвагу «Спритні, вправні дошкільнята – справжні юні козачата».

Вихователь розповіла дітям про славних предків – запорізьких козаків їх силу, відвагу, мужність. Спритність, сила, мужність, дисциплінованість запорізьких козаків викликали у дітей захоплення та бажання наслідувати українських воїнів, а спорт допоміг  розвивати ці позитивні фізичні й моральні якості. Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали, змагалися в естафетах «Хто швидше скупається», «Напуваємо коня», «До Криму по сіль», «Перенеси ядра в човен», гралися в ігри «Корови», «Повторюй за гетьманом».

Бажаємо хлопчикам-козакам бути міцними, як дубки, а дівчаткам-ластів’яткам- гарними, як червоні ягідки!