Зустріч з працівниками Сквирського відділу поліції у Тхорівському НВК

Дата: 16.03.2018 14:36

16 березня 2018 року у актовій залі Тхорівського НВК відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку в селі Тхорівка.

У слуханнях взяли участь перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації Славінська О.В., голова Тхорівської сільської ради Кулеша А.Є., начальник Сквирського відділу поліції полковник поліції Шамрай Р.М., старший ДОП Сквирського відділу поліції капітан поліції Стрижалов О.Ю., ДОП Сквирського відділу поліції лейтенант поліції Комарніцька С.В., директор Тхорівського НВК Ніколаєнко Ю.П., депутати та громада Тхорівської сільської ради. У межах заходу обговорили питання профілактики правопорушень, боротьбу зі злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки громадян у селі Тхорівка. Директор Тхорівського НВК Ніколаєнко Ю.П. у своєму виступі розповів про систему роботи навчального закладу по профілактиці правопорушень серед учнівської молоді; ознайомив присутніх з планом заходів Тхорівського НВК по профілактиці правопорушень серед  учнівської  молоді до 2021 року. Працівники  поліції Стрижалов О.Ю. та Комарніцька С.В. провели з учнями Тхорівського НВК тематичну бесіду з питань правопорушень серед підлітків. Вони ознайомили школярів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються, та звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Діти отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і про своїх близьких.