Школа передового педагогічного досвіду

Дата: 25.02.2020 14:34

25 лютого 2020 року на базі Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду вчителя-методиста  Литвин Любов Петрівни на тему «Використання онлайнових інтерактивних додатків Google на уроках іноземної мови».

Любов Петрівна акцентувала увагу на тому, що на уроках англійської мови вчитель має доцільно інтегрувати сучасні технології в навчальний процес та формувати іншомовну комунікативну компетенцію школярів засобами новітніх інформаційних технологій. Саме такі засоби нам пропонує компанія Google: Google Presentation, Google Apps, Google Site, Google Maps, Google Forms, Google Sheets.

Учасники школи переконалися в ефективності запропонованих сервісів під час практичної роботи.