Відвідали дитяче місто професій

Дата: 12.10.2017 14:26

07 жовтня 2017 року учні 3-А і 3-Б класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» побували в м. Києві, де відвідали KidsWill. Це перше в Україні дитяче місто професій.

Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти «гроші» та витрачати їх на свій розсуд.

Як дорослим, учням довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. У KidsWill можна спробувати все: службу в міліції чи пожежній частині, лікарську практику чи будівництво осель, роботу на телебаченні чи в студії звукозапису, стати льотчиком чи водієм, працівником супермаркету чи косметичної фірми, кухарем чи модельєром, фотографом чи перукарем і багато іншого.

Діти змогли показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства. Враження третьокласників не можна передати словами!

За матеріалами сайту Сквирського ліцею