З 09 по 13 грудня 2019 року у Тхорівському НВК проходять заходи до Всеукраїнського тижня права

Дата: 10.12.2019 14:25

09 грудня 2019 року учитель початкових класів Дрофінська Н.М. провела для учнів 1-4 класів виховну годину "Знай свої права, дитино!" з метою виховання в учнів зацікавленості щодо правових знань, популяризації правових законів, запобігання дискримінації та насильству у школі.

Під час виховного заходу учні ознайомилися з Конвенцією ООН про права дитини, переглянули тематичну презентацію, розгадували кросворди та ребуси, за допомогою підручних матеріалів створили квітку "Я маю право...". 10 грудня 2019 року відбулася зустріч учнів 5-9 класів з інспектором ювенальної превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області, лейтенантом поліції Чумак Н.Д, яка за участі директора школи Ніколаєнка Ю.П. провела бесіду на тему «Права та обов'язки дітей. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Шкільний булінг як соціальне явище». Учні в свою чергу поставили інспектору ряд запитань, на які отримали змістовні відповіді і корисні подарунки -  світловідбиваючі наліпки для безпечного дорожнього руху у вигляді кольорових смайликів.