Сектор освіти Сквирської РДА

Граємось, навчаємось, досліджуємо у садочку влітку

     15 червня 2018 року,  в цей сонячний чудовий день, дошкільнята різновікової групи ЗДО №5 «Калинка» разом з вихователем Ходаківською Л.А. зібралися на ділянці  садочка.

 

Пошуково-дослідницька діяльність червоною стрічкою проходить через всю пізнавальну діяльність дітей яку організовує з дітьми вихователь закладу. В цей день вони спостерігали за будяком звичайним, який виріс на ділянці закладу, садили петунії та декоративні гарбузики.

      Вихователь  уточнила знання дітей про способи вирощування рослин, познайомила з прийомами висадки рослин, активізувала та збагатила словниковий запас дітей за рахунок вживання нових слів, діти розвивали моторику рук, формували навики співдружності, доброзичливості. У дітей виховувалась   відповідальність,  бажання доглядати за рослинами, позитивне відношення до праці.

        Діти дослідники від народження. Підготовка дитини до дослідницької діяльності, навчання її вмінь та навичок дослідницького пошуку стає найважливішим завданням сучасної освіти.  « повернутися до списку новин