Година скорботи до Дня партизанської слави

Дата: 21.09.2018 14:19

Година скорботи до Дня партизанської слави «У пам’яті нашій ви вічно живі» проведена 20 вересня 2018 року біля пам’ятного знаку «Пам’яті їх поклонись кожен» у с. Краснянка  бібліотекарем Рогізнянської бібліотеки_філії №19 спільно з Рогізнянським НВК.

На заході присутні місцеві жителі, школярі, вчителі.Зачитали списки спалених нацистами за зв’язок із партизанами та пом’янули їх хвилиною мовчання. Священик о.Василь відслужив заупокійну молитву за невинно убієнними.

Вчителі  Анатолій Ігорович Гальчинський та Надія Василівна Миколюк доповнили інформацію про партизанський рух на Україні, засудили агресорів нинішньої війни на  на Сході.

Спогадами про трагедію поділились свідок події Катерина Іванівна Зуз та Лідія Андріївна Пенківська.

З уст учнів Мирослави Задоненко, Анни Мельник та Лізи Бабак прозвучала поема Василя Швеця»Краснянка».

Захід завершено оптимістичними словами про мир Максима Дишканта, Андріани Тарасюк та Юлії Білоусової.