«Прощавай, початкова школо!»

Дата: 24.05.2018 14:17

22 травня 2018 року в Самгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів у прикрашеній залі відбулося свято «Прощавай, початкова школо!»

У батьків, гостей, учнів, учителів святковий настрій, всі схвильовані.

Протягом 4-х років діти росли і вчились в колективі жити, набували вміння, навички й знання, пізнавали світ, вчились дружити. Перша вчителька Степанець Ганна Миколаївна з добротою у серці завжди йшла у клас до своїх учнів. Докладала максимум енергії, творчості, зусиль, щоб діти стали такими, якими їх бачимо сьогодні. Батьки щиро вдячні Ганні Миколаївні. Сьогодні у вигляді букета квітів передає свій клас класному керівникові Волоконській Людмилі Аркадіївні. Батьки разом з дітьми вручають запашний коровай новій «класній мамі».

Хай щедрою буде дорога від Бога,

Рівненько стелиться життєва дорога,

А десь через роки, при тихій розмові,

Згадають четвертокласники класи початкові.