Cемінар-практикум «Формування історичної компетентності учнів: шкільна практика»

Дата: 19.10.2017 14:14

19 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум «Формування історичної компетентності учнів: шкільна практика» на базі  Сквирського НВК для  вчителів історії та правознавства.

У роботі семінару взяла участь Гребенчук Тетяна Олександрівна, завідуючу відділу викладання суспільствознавчих предметів Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Під час роботи вчителі обговорили такі питання:

1.      Особливості оновлених навчальних програм з історії в 5-9 класах у 2017/2018 н. р.

2.      Про роль учителя в реалізації змісту оновлених навчальних програм з історії у 5-9 класах.

3.      Із досвіду роботи вчителя історії Сквирського НВК Муштрук Н.Г.

Найбільш активними були учасники семінару під час практичної частини. Виконуючи роль учнів, педагоги відслідковували активні форми роботи доступні для використання на уроках історії.