Відбувся майстер-клас

Дата: 22.11.2019 14:12

21 листопада 2019 року  відбувся майстер-клас вчителя-методиста початкових класів Сквирського академічного ліцею Юхимчак Наталії Анатоліївни.

Досвідчений педагог провела урок математики в 4 класі з теми: «Читання, запис і порівняння шестицифрових чисел. Перетворення іменованих чисел». Урок був насичений усними вправами, індивідуальною роботою на картках, дидактичними іграми, задачами геометричного змісту, що сприяло закріпленню знань учнів про розрядну будову числа та співвідношення між розрядними одиницями кожного класу, відпрацьовуванню навичок читання і запису натуральних чисел, удосконаленню вмінь розв’язувати складені задачі, які є комбінаціями вивчених простих задач. Очікування учнів, визначені на початку уроку, підсумувались у відповідях дітей під час проведення інтерактивної гри «Мікрофон». Творча, дружня атмосфера сприяла активності учнів та гарному настрою.