У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 05.12.2019 14:11

05 грудня 2019 року психологом Великополовецького НВК Марченко С.В. було проведено практичні заняття з учнями 6 та 7 класів у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

•
  • Заняття «Психологічні кордони» - 6 клас.  Відбулося знайомство з поняттям «психологічні кордони» за допомогою методики «Моє місто» .

Вправа «Підійди» для наочної демонстрації психологічних кордонів людини. В результаті учні зрозуміли, що варто поважати чужі межі та свої.

• Заняття «Конфліктологія» 7 клас. Учні освіжили свої знання про конфлікти. Дослідили власні стилі поведінки в конфліктних ситуаціях, розібрали, які зі стилів коли застосовувати.

Завершили заняття позитивними побажаннями на день кожному. Також учні не забули подякувати однокласникам за все.