День вшанування пам’яті загиблих в АТО «Ми пам’ятаємо!»

29 серпня 2018 року учні Рудянської філії Шамраївського НВК вшанували пам'ять загиблого воїна, випускника нашої школи Лучинського Івана. Заступник завідувача філії Н.В.Якименко, яка росла, навчалася разом з Іваном,  ще раз розповіла дітям про його життєвий шлях.

Вони пішли від нас, поклавши молоді життя за Вітчизну, за її незалежність від окупанта, за мир і спокій у наших домівках.

А наше завдання - не забути. Ніколи не забути ані їхніх очей, ані посмішок і останніх слів, що навіки закарбувались у пам'яті рідних.

Ми вшановуємо сьогодні пам'ять героїв, завдяки яким ми нині маємо світле небо, наші діти можуть спокійно навчатися в школах, саме завдяки їм у нас тут немає війни.

Сільський бібліотекар О.С. Чернишенко знову  нагадала про загиблих учасників Сквирського району. Діти переглянули книгу пам’яті «Горить свіча і пам’яті сльоза».

Учні поклали квіти до меморіальної дошки Лучинському Івану.