Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів

22 листопада 2019 року згідно плану роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в актовій залі Сквирського Центру творчості відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів.

 

Методичний нетворкінгна тему «Система роботи педагога-організатора з розвитку громадянської освіти дітей та учнівської молоді в закладі загальної середньої освіти» провела методист РМК Любов Котяй.

Під час засідання діяльність педагогів була спрямована на те, щоб максимально швидко й ефективно вирішувати складні професійні завдання, зокрема проблеми формування громадянської та соціальної компетентностей в учнів. Присутні працювали за методом SWOT-аналізу, ознайомилися з інфографікою «Як стати кращим громадянином: 10 кроків», взяли участь в активності «Плутанина», а під час практикуму «Формуємо громадянську та соціальну компетентність разом» працювали в групі та презентували портрет учня, у якого сформовані компетентності.

Також педагоги отримали дієві поради, які допоможуть формувати компетентності, а Світлана Стовбецька, педагог-організатор Сквирського НВК та Тетяна Громова, педагог-організатор Сквирського академічного ліцею поділилися досвідом роботи із впровадження компетентнісного підходу у виховний простір закладу освіти, який забезпечить формування у вихованців ключових компетентностей.

На завершення засідання всі присутні взяли участь у майстер-класі з виготовлення «Колоска», як символу памяті жертв Голодомору 1932-33 років, який для них професійно та натхненно провели керівники гуртків Центру творчості Христина Дучкова, Наталія Яцюк, Надія Равва та Галина Рибак.

 

 « повернутися до списку новин