День Соборності України у Сквирському академічному ліцеї ІТ «Перспектива»

Дата: 22.01.2020 14:01

20-22 січня 2020 року лідери учнівського самоврядування Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» до Дня Соборності України організували у актовій залі перегляд тематичних відеороликів та оформили інформаційну дошку.

Протягом цих днів по шкільному радіо звучали вітання зі святом. Учні молодших та середніх класів  склали "Квітку України" із вишитих рушників та жовто-блакитних кольорів. На перервах діти мали можливість переглянути виставку літератури приурочену Дню Соборності.

Учні 2 класу здійснили уявну мандрівку Україною, пограли у лего-вікторину та дізнались про цікавинки міст нашої країни. Учні 5 - 7 класів на уроках образотворчого мистецтва створили плакати та тематичні малюнки, які розмістили у шкільних коридорах. Для учнів 7 - 9 класів молоді джури провели гру "Мандруючи Україною" під час якої учасники здійснили віртуальну мандрівку визначними місцями нашої країни та дізнались нові цікаві факти про свою державу.