Відділ освіти Сквирської РДА

Формування мовленнєвих компетентностей дітей на логопедичних заняттях

12.04.2019 року на базі Сквирського РМК відбулося районне методичне об'єднання вчителів-логопедів на тему «Формування мовленнєвих компетентностей дітей на логопедичних заняттях - найважливіша умова успішного засвоєння знань та розвитку особистості дитини дошкільного віку».

 

Учасниками семінару були вчителі-логопеди дошкільних логопедичних груп та шкільних логопедичних пунктів.

У ході семінару вчителі-логопеди на практиці познайомились з застосуваннямГуцало Н.Ю. комп'ютерних технологій на логопедичних заняттях в Сквирському дошкільному закладі № 6 «Ромашка».

Обговорили питання використання інтерактивних методів навчання для підвищення якості логопедичних занять в сучасних умовах загальноосвітнього простору, розглянули одну із нових методик особистісно-орієнтованого навчання – теорію цілісного виховання, познайомилисьз сучасними методами активізації пізнавальної та креативної діяльності учнів.

У ході обговорення даних питань були вироблені методичні рекомендації з використання інноваційних методів навчання для розвитку комунікативних компетентностей дітей з мовленнєвими порушеннями.« повернутися до списку новин