Районне методичне об'єднання вчителів-логопедів

23 листопада 2018 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбулося районне методичне об'єднання вчителів-логопедів з теми «Роль сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій у процесі логопедичної роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями».

Учасниками семінару були вчителі-логопеди шкільних логопедичних пунктів та логопедичних груп при дошкільних закладах.

У ході семінару були розглянуті наступні питання:

- про інформатизацію освіти як один із найважливіших напрямків модернізації освітньої системи та нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу;

-про використання інноваційних методів навчання дітей з вадами мовлення;

-про формування засобами інноваційних технологій мовленнєвих компетентностей дітей з мовленнєвими порушеннями;

- про інноваційну освітню діяльність закладів освіти району (з досвіду роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями  в ЗДО № 6, ЗДО № 1).

У ході семінару вироблено рекомендації вчителю-логопеду з застосування в навчально-виховному процесі освітніх інноваційних технологій.