Інструктивно-методична онлайн нарада заступників директорів з виховної роботи за умови #ЗалишаюсяВдома

Дата: 01.04.2020 13:53

01 квітня 2020 року відбулася інструктивно-методична онлайн нарада заступників директорів з виховної роботи «Організація виховного процесу та формування ключових компетентностей у педагогів та учнів в період карантину», яку провела Л.Котяй, методист методичного кабінету сектору освіти Сквирської райдержадміністрації.

Карантин через коронавірус – це виклик для всіх освітян. А сучасні виклики вимагають сучасних рішень. Саме тому була організована та проведена відео нарада в застосунку Google Duo.

Правильно спланована дистанційна робота може бути не менш продуктивною, ніж робота в школі. Тому сьогодні на нараді заступники директорів з виховної роботи опрацювали наступні питання:

• про інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо недопущення інфікування та розповсюдження коронавірусу;
  • про організацію виховного процесу та формування ключових компетентностей в учнівства в період карантину;
  • про дотримання закладами освіти вимог чинного законодавства щодо розроблення, затвердження, оприлюднення плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню);
  • про профілактику булінгу та кібербулінгу: що подивитися і обговорити разом із дітьми;
  • про медіаграмотність для освітян;
  • про планування виховної роботи в рамках проекту «#ВсеБудеДобре»

Також у нараді взяла участь Леся Лубківська, директор Сквирського Центру творчості, яка розповіла про особливості дистанційної роботи гуртків у період карантину.

Інформаційно-методичні матеріали та рекомендації після завершення онлайн засідання надіслані на електронні адреси педагогів.

Маємо ідеї і плануємо їх втілити.