Слово Кобзаря озветься в душах

Дата: 13.03.2019 13:52

Таку назву мав районний культурно-мистецький захід, присвячений 205-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка для учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти міста, який відбувся у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

Під час заходу діти переглянули інсценізацію поеми «Тополя», виконували різні творчі завдання, декламували вірші Великого Кобзаря.

Свято підготували та провели вихованці гуртків «Юні ведучі», «Театральне мистецтво» та керівники Л.Гітченко, І.Майорко, О.Кучанська.

Діти доторкнулися до творчого надбання великого Кобзаря, перегорнули деякі сторінки життя, прислухалися до шевченківської думки та слова.