Круглий стіл «Сучасний вчитель-логопед як провідник ідей Концепції Нової української школи».

Дата: 18.01.2019 13:49

18 січня 2019 року на базі Сквирського РМК відбувся круглий стіл «Сучасний вчитель-логопед як провідник ідей Концепції Нової української школи».

Учасниками круглого столу були вчителі-логопеди шкільних логопедичних пунктів, дошкільних логопедичних груп.

Жвавим було обговорення питань адаптації вчителів-логопедів до роботи в умовах реалізації Концепції Нової української школи, креативності вчителя-логопеда, здатного вирішувати проблемні ситуації,відхилятись від традиційних занять.

Власним досвідом з питання застосування нових підходів до розвитку вчителями-логопедами творчих здібностей дітей, виховання тих, хто мислять творчо, приймає нешаблонні рішення, використання сучасних креативних методів в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, таких, як:кейсовий метод, метод «мозкового штурму», методи емпатії, інверсії, синектики, сугестивної технології, арт-терапевтичних технік у корекційно-виховній роботі вчителя-логопедаподілились: вчитель-методист Сквирського ЗДО № 2 «Малятко» Марценківська І.А., вчитель-логопед шкільного логопедичного пункту при Сквирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Капітанюк Л.В., вчитель-логопед ЗДО № 1 «Світанок» Невінчана О.Г.

Методичні рекомендації щодо застосування креативних ідей та навчальних прийомів на логопедичних заняттях з дітьми з мовленнєвими порушеннями,  вироблені у ході круглого столу, озвучила Кривда Н.І., методист РМК.