Сектор освіти Сквирської РДА

Вітання рідному місту

30 вересня 2017 року на дитячому майданчику центрального парку міста зібралася малеча з усієї Сквири на свято – день народження нашого міста. Розпочалося воно із розважальної програми для найменших мешканців, яку підготували та провели педагоги Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

На майданчику пройшли різноманітні майстер-класи: з аква-гриму, декоративного розпису, виготовлення українських сувенірів, виробів із фоамірану, бісеру та атласної стрічки. І діти, і дорослі мали змогу виготовити різні сувеніри та обереги власноруч, а найменші учасники свята малювали кольоровою крейдою малюнки на асфальті. У конкурсі плакатів «Місто моєї мрії» прийняли участь більш досвідчені художники, відобразивши у своїх малюнках найкращі побажання місту майбутнього.

Привернула увагу багатьох жителів та гостей міста і концертна програма, в якій прийняли участь вихованці вокальних та хореографічних колективів Центру творчості, школи мистецтв, аматорської студії «Пісенні ключі» районного Будинку культури та лідери учнівського самоврядування.

Всі бажаючі залишити на згадку гарні емоції та настрій, мали змогу сфотографуватися у фотозоні.

Тож зі святом тебе, рідне місто!

За матеріалами сайту Сквирського РЦДЮТ« повернутися до списку новин