Знімаємо кіно

16.11.2018 року старші дошкільники Сквирського ЗДО № 1 "Світанок" навчалися знімати фільми за темою "Дружба - це диво"  під керівництвом умілих в ролі режисерів вихователів Бусол Л.П., Ринтюк С.В., Онищук Н.П., Чернеги Н.С.

За основу сюжету першого художнього фільму "Дружба - це диво"  було взято історію  оповідання "Два товариша", а другого документального фільму -  історію дружнього життя групи "Бджілки".

Діти з великим задоволенням розіграли знімальний майданчик, виконували ролі: кінорежисера, костюмера, оператора, звукорежисера, фотографа, артистів.

В кінці зйомок діти переглянули домашні мобільні фільми, які зняли разом із своїми батьками про дружбу дитини із тваринкою, про дружбу дитини і дитини, про дружбу дитини з природою, про дружбу дитини із дорослим.