Сектор освіти Сквирської РДА

Секційні засідання педагогів Сквирського району

03 січня 2018 року на базі НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося засідання вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури з теми «Впровадження компетентнісного підходу у процесі організації навчальної діяльності на уроках української мови і літератури, зарубіжної літератури.»

Методист відділу освіти Максимець Т.Г. у своєму виступі звернула увагу педагогів на те, що «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті». Сьогодні ми бачимо, як змінюються технології, як розвивається суспільство, зараз ми не можемо точно знати, з якими викликами зустрінуться діти, які зараз навчаються у школі. Тому ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи, яка вчить знання використовувати».

Керівник РМО вчителів зарубіжної літератури, ст. вчитель О.В.Матеєнко висвітлила питання «Формування учня-читача на уроках літератури в епоху цифрових технологій», презентувала використання сучасних літературознавчих підходів до художнього твору.

Учитель-методист І.П.Седлецька акцентувала увагу вчителів щодо розвитку критичного мислення засобами медійної освіти на уроках мови та літератури, розповіла про необхідність розумітися в інноваційних педагогічних технологіях дистанційного навчання, уміти навчати школярівза допомогою різних засобів для комунікації і співпраці

Сотніченко Світлана Анатоліївна поділилася досвідом з проблеми «Формування полікультурної компетентності на уроках зарубіжної літератури», ознайомила педагогів з інноваційними методами роботи, спрямованими на формування полікультурної компетенції на уроках зарубіжної літератури.« повернутися до списку новин