Сектор освіти Сквирської РДА

«Шкільне дитинство вальсом відлітає»

26 червня 2018 року, у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» відбувся вечір присвячений урочистій події вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2018 року.

.

 

До неба музика сягає, наче мрія,

І тане в квітах урочистий зал.

В очах у кожного і радість, і надія…

У школі випускний останній бал.

Сьогодні ми зібрались для прощання.

Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.

Це свято зрілості, і свято розставання,

І майбуття прекрасна світла мить.

 

 

        Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого? 
       Подвір'я школи майорить різнобарв'ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.

Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора.

Зауч з навчально-виховної роботи Мамаєва Марина Іванівна зачитує наказ про випуск учнів із школи , а керівник закладу Антонян Людмила Миколаївна вручає атестати. До вітань директора приєднються батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від першої вчительки Приходько Жанни Миколаївни, класного керівника Чех Людмили Петрівни, директора ПП «РОСАВА-АГРО» Янчука Вадима Івановича та випускників 2008 і 2017 років.
         По-особливому виступили найменші учні школи, розповдаючи дотепні вірші про кожного з випускників.

Випускники кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль...
         Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено бється серце,а то і зовсім десь зникав його стукіт,бо у вирій життя полетять їх пташенята.

 Чимось школа сьогодні схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають назавжди 10 яскравих, неповторних листочків. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?

      Дорогі випускники! Запамятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівавнь.

Життя-це шанс.Скористайся ним!
Життя-це краса. Милуйся нею!
Життя-це мрія. Здійсни її!
Життя-це виклик. Прийми його!
Життя-це обовязок. Виконай його!
Життя-це скарб. Бережи його!
Життя-це любов. Насолоджуйся нею!
Життя-це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове. Не марнуй його!
Це твоє життя. Бережи його!

          Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.
          Щасливої вам дороги!

 

 « повернутися до списку новин