Навчально-виховна бесіда

29 серпня 2018 року рятувальники Сквирського районного сектору завітали до Сквирського дитячого садка №2  «Малятко».

Рятувальники  розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті,небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів. Основною метою такого пізнавального заходу є навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих.

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Також працівниками ДСНС вихованцям дитячого садка  було роздано розмальовки на протипожежну тематику.

Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області