Сектор освіти Сквирської РДА

До уваги учителів - предметників!

Телетрансляції відеоуроків та онлайн-курсів

 Онлайн-уроки проводяться з дисциплін, із яких учні складатимуть ЗНО. Вести трансляції почнуть із таких предметів: українська мова та література; біологія; математика; історія.

Оновлений графік: у всі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори). Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.

 

 

Всеукраїнська Віртуальна школа «Ранок»

Видавництво "Ранок" пропонує вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину.

Віртуальна школа «Ранок» — це:

  • онлайн-уроки за трьома рівнями навчання: рівень «Розвідники» (1–4 класи), рівень «Дослідники» (5–9 класи) і рівень «Винахідники» (10–11 класи);

  • дистанційні коучинги за темами, які мають вивчатися відповідно до календарно-тематичних планів, для учнів від авторів підручників, методистів і науковців;

  • «ранкові зустрічі» (щодня о 9:30) і навчальні відеоролики, руханки, мінітеатр та інші освітньо-розважальні цікавинки;

  • віртуальна педрада — 1,5-2-годинні щотижневі онлайн-зустрічі з кращими експертами в галузі освіти.

Щоб долучитися до Віртуальної школи «Ранок», потрібно перейти за посиланням на сайт https://virtualschool.bitrix24site.ua/ та дізнатися детальну інформацію про розклад занять за посиланням http://bit.do/fBKcG .

Кожен зареєстрований (реєстрація за посиланням http://bit.do/fAZ4E) учасник Віртуальної педради, який заповнить запропоновану Google Форму, отримає сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин.

Навчання у школі є безкоштовним.« повернутися до списку новин