Вітаємо Харитонкіну Ксенію Павлівну - переможця 4-го (підсумкового) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.05.2018 «Про підсумки 4-го  (підсумкового) етапу  XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», на підставі рішення журі конкурсу переможцем 4-го (підсумкового) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості стала Харитонкіна Ксенія Павлівна, учениця 10 класу навчального виховного комплексу «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради  Київської області у номінації «Історія України і Державотворення» (робота «Ідея лідерства у становленні української нації»).

Висловлюємо подяку вчителю історії Сквирського ліцею Козловій Ользі Леонідівні!