Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

02 листопада 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 – дитячий садок».

Рятувальники розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки та розмальовки .

Також працівники ДСНС разом з вихованцям дитячого садка виготовили паперові моделі пожежних автомобілів. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області