Сектор освіти Сквирської РДА

Рятувальники Сквирщини проводять профорієнтаційну роботу серед майбутніх випускників шкіл

21 вересня  2020 року працівники Служби порятунку «101» завітали до загальноосвітньої школи с. Самгородок, аби зустрітися з майбутніми випускниками.

 Адже кожен із старшокласників наразі перед вибором своєї майбутньої професії, і хто знає, можливо хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє із благородною справою – рятувати життя. Тож метою заходу було інформування випускників про умови вступу до навчальних закладів, які готують фахівців ДСНС, а також популяризація професії рятувальника.

Під час зустрічі вогнеборці акцентували увагу старшокласників на перевагах служби в підрозділах ДСНС України, розповіли про тонкощі рятувальної справи. Також надзвичайники ознайомили майбутніх випускників із навчальними закладами, що готують кадри для Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Для отримання детальнішої інформації рятувальники запропонували звертатись до підрозділу, адже на кожного претендента стати курсантом ВУЗу цивільного захисту готується особова справа, а для зібрання необхідних довідок та матеріалів потрібен час.

Школярі, своєю чергою, під час спілкування з надзвичайниками проявили чималий інтерес до професії, ставили безліч запитань, на які отримували вичерпні відповіді. Тож є сподівання, що у майбутньому лави вогнеборців поповняться чималою кількістю нинішніх випускників.

 « повернутися до списку новин